محل تبلیغات شما
ایت الله بهشتی

آیت الله احمد بهشتی نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری در مراسم بزرگداشت نهم دیماه مردم خفر را مردمی با بصیرت برشمرد و افزود: حقا مردم منطقه خفر از اول انقلاب و از پیش از انقلاب تا امروز و انشاالله همیشه در صحنه حضور جدی داشته و خواهید داشت( در خط امامت و در خط ولایت) و ان هم مردمی که به عنوان یاران امام صادق علیه السلام و دیار هم دیار یاوران امام صادق علیه السلام است، و چه عنوان زیبایی ، چه لقب خدا پسندانه ای، من هم البته افتخار می کنم که اجدادم از همین ناحیه و از همین بخش هستند.

شرکت کنندگان در مراسم بزرگداشت نهم دیماه در خفر، پس از این مراسم نماز جماعت ظهر و عصر را به امامت آیت الله بهشتی اقامه کردند،

آیت الله بهشتی در حاشیه این مراسم در گفتگو با "خفریا" از جمعی از مردم خفر که از ایشان دعوت به کاندیداتوری کرده بودند تشکر کرد و در این خصوص گفت:

از عموم مردم دعوت میکنم در خط ولایت باشند و ضمنا از تمام عزیزانی که در خفر از بنده دعوت به کاندیداتوری کردند صمیمانه تشکر میکنم، امیدوارم که بتوانم خدمتگزار باشم.

مراسم بزرگداشت نهم دیماه صبح روز چهارشنبه نهم دی با حضور امام جمعه خفر، امام جمعه خاوران ، جمعی از مردم و مسئولان محلی خفر در مصلی نمازجمعه این منطقه برگزار شد.

لازم به ذکر است جمعی از مردم خفر در اواخر آذرماه جاری با انتشار بیانیه ای از حضرات آیات بهشتی، دستغیب و حائری شیرازی دعوت به کاندیداتوری برای مجلس خبرگان رهبری کرده بودند.

یادمان باستانی جاماسب در حال فروپاشی است

خفریا در اینستاگرام/ خفریها نه، خفریا!

گلنارهای خفر نماد باستانی بودن این منطقه است

مردم ,خفر ,مراسم ,دعوت ,نهم ,بهشتی ,مردم خفر ,دعوت به ,از مردم ,به کاندیداتوری ,بزرگداشت نهم ,مجلس خبرگان رهبری

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

topsobatpa subcrutpgeapi تنهایی spelizovslam1978 kachchmonmoro وبلاگ مد توسط سارا ریس سلام دخترم نرگس Judie's info گروه درسی علوم تجربی دوره ی اول متوسطه استان کردستان